| |
 
|
|
|
Welkom
|
Overal ruik je weer de geur van mandarijntjes, je ziet de pepernoten en de chocoladeletters weer in de winkels, de etalages zijn versierd met zwarte pieten en strooigoed. Ja onze goedheiligman uit Spanje is weer in het land, en heeft, als het goed is, voor iedereen cadeautjes en lekkers meegebracht! Als je braaf bent geweest natuurlijk, zo niet, dan moet je met de Sint mee terug naar Spanje. Maar is dat nou wel zo´n grote straf? Wij denken van niet.... Maar, in plaats van je nu ontzettend te gaan misdragen, zodat je dan in de zak mee terug kan naar Spanje... Kan je natuurlijk ook één van onze leuke cursussen boeken in Spanje of Latijns-Amerika! Dan kan je zelf ook nog kiezen naar welke stad je gaat. En ook de reis in een vliegtuig zal een stuk aangenamer en sneller zijn dan in een zak op de boot van Sinterklaas...
In deze nieuwsbrief vind je weer leuke tips voor een cursus Spaans in Spanje en Latijns-Amerika. En iedereen die er over denkt een cursus van 12 weken of langer te boeken, raden we aan om naar onze Informatie-avond van 4 december te komen. In het kader van Sinterklaas geven we je 10% van het cursusbedrag cadeau!
|
| |
|
dQ Nieuws
|
Informatie-avonden van don Quijote Al jaren worden er de eerste donderdag van de maand informatie-avonden gehouden op het kantoor van don Quijote in Rotterdam. En elke keer blijkt weer dat de bezoekers het altijd een informatieve en gezellige avond vinden. Tijdens een presentatie van iets meer dan een uur, wordt er in een informele setting alles besproken wat er bij een taalcursus Spaans in Spanje komt kijken. De avond wordt afgesloten met een gezellige borrel met lekkere tapas, goede wijn en natuurlijk frisdrank voor de mensen die naar huis moeten rijden. En wat blijkt, afgezien van het feit dat onze avonden altijd als zeer nuttig en informatief worden ervaren, vinden de meesten het ook nog eens erg gezellig! Ook is het natuurlijk fijn om te zien bij wie je je cursus boekt en met wat voor kantoor je te maken hebt.
En omdat 4 december al weer onze laatste informatie-avond van 2008 is én het ook nog eens de avond is vóór sinterklaas, geven we een leuk cadeautje weg! Iedereen die tijdens onze informatie-avond op 4 december een cursus boekt van 12 weken of langer bij één van onze dQ-scholen, krijgt van ons 10% korting op het cursusgeld!
Schrijf je dus nu in voor de informatieavond!
Let op! Tijdens deze informatie-avonden worden alleen de taalcursussen in Spanje besproken! Vanwege het grote aantal landen, de verschillende partnerscholen en de grote verschillen per land raden we iedereen aan die geïnteresseerd is in Latijns-Amerika een individuele afspraak te maken op kantoor.
Bel ons om een afspraak op kantoor te maken: 010-476 35 33
Kerst in Spanje
Het einde van het jaar is alweer bijna in zicht. En bij menigeen beginnen alweer de eerste tekenen van een winterdepressie door te zetten. De allerberste remedie hiertegen blijft toch wel een flinke dosis vitamine D, oftewel ZON! Nou zal het klimaat nog wel heel erg moeten veranderen, wil je in Nederland de feestdagen in de zon kunnen doorbrengen. Waarschijnlijker zijn temperaturen van iets boven nul gepaard met een beetje natte sneeuw of regen. Een leuker, zonniger en dus ook veel gezonder alternatief is om de feestdagen in Spanje door te brengen! En met onze kerstcursussen in Spanje is dit mogelijk.
Tijdens deze kerstcursussen volg je een cursus Spaans van 4 uur per dag en daarna kan je meedoen aan de activiteiten die in het teken zullen staan van kerst. En het leukste is misschien nog wel dat je zo de belangrijkste tijd van het jaar voor Spanjaarden van heel dichtbij mee maakt! En niet geheel onbelangrijk is dat je tijdens deze cursus voldoende vitamine D op zal doen, zodat je de rest van de winter zonder winterdepressie zal doorkomen! Lees meer over onze kerstcursus.
Nieuwe prijslijsten 2009
De nieuwe prijslijsten 2009 zijn binnen! Dus ben je van plan om een cursus voor het volgende jaar te gaan boeken, vraag dan snel onze brochure aan met de nieuwe prijslijst!
Vraag hier de gratis brochure aan.
|
| |
|
Aanbiedingen en acties
|
Korting op je cursus Spaans in Cádiz Wanneer je in 2009 een cursus Spaans wil gaan volgen in Cádiz en deze cursus boekt én betaalt voor 30 november dan betaal je de prijzen van 2008!
Korting op je cursus Spaans in Pamplona Wil je in 2009 liever een cursus Spaans volgen in Pamplona? Als je deze cursus boekt voor 30 november en betaalt voor 31 december, dan gelden voor jou ook de prijzen van 2008!
Vroegboekkorting voor Argentinië, Chili en Guatemala Als je in 2009 een cursus Spaans in Argentinië, Chile of Guatemala wilt volgen, maar je voor 15 december 2008 boekt en betaalt, dan betaal je de prijzen van 2008
10 jaar don Quijote Barcelona!! Onze don Quijote school in Barcelona viert feest, dit jaar bestaat ze namelijk al weer 10 jaar!! Om dit te vieren krijgt iedereen die met een cursus begint tussen 1 september 2008 en 31 december 2008, 10% korting op het cursusgeld!
Lees hier meer over de voorwaarden
Gratis online Cursus Spaans! Wanneer je je inschrijft voor 31 december 2008 voor een cursus Spaans van 12 weken of langer in Spanje of Latijns-Amerika krijg je, helemaal voor niets, 4 maanden lang volledige toegang tot onze online cursus Spaans á 160 Euro! Een goede manier om je voor te bereiden op je cursus Spaans!
Voor meer informatie en de voorwaarden klik je hier.
Speciaal voor oud-cursisten van don Quijote !!! Voor mensen die meerdere cursussen bij ons volgen doen we natuurlijk graag iets extra´s. Bij je nieuwe inschrijving geven we de inschrijfkosten van € 95 kado! Korting voor dQ-leden! don Quijote wil graag iedereen die lid is van de don Quijote community bedanken voor zijn/haar lidmaatschap!! Iedereen die via zijn of haar leden-account online een cursus boekt, hoeft namelijk geen inschrijfgeld te betalen! Als lid kan je profiteren van vele leuke hulpmiddelen om je Spaans bij te houden.
Wil je ook lid worden van de dQ-community? Schrijf je dan nu in! Lees hier alles over de voorwaarden van deze actie.
*Bovenstaande aanbiedingen kunnen niet gecombineerd worden.
|
| |
|
Taalreistips
|
Spaans leren in Costa Rica Costa Rica…. Ligt dat niet ergens in Midden-Amerika? Iedereen heeft er vast wel eens van gehoord, maar waar het nou precies ligt en wat je er nou precies kan doen is voor velen nog vrij onbekend.
Waar ligt het? Costa Rica ligt tussen Panama en Nicaragua. En ook al is het qua oppervlakte 1,4 keer groter dan Nederland, er wonen maar 4,4 miljoen mensen. Maar met vijf talenscholen waar je Spaans kan leren, is Costa Rica het land met de meeste bestemmingen van Latijns-Amerika. Je kan kiezen uit; Flamingo Beach, Monteverde, Heredia, Playa Jacó en Coronado.
Maar waarom zou je Spaans gaan leren in Costa Rica? Ten eerste om de prachtige natuur. Costa Rica staat namelijk bekend om haar vele natuurreservaten. Met 30 natuurreservaten in totaal, bestaat meer dan 1/5 van het hele land uit beschermd natuurgebied! En qua natuur is er van alles te vinden; de prachtigste bergpassen, vulkanen (zowel inactieve als actieve!), hoogvlaktes (de Valle Central), rivieren, meren, tropisch regenwoud, een zeer rijke dierenwereld en natuurlijk heel veel zon, zee, strand en surfen!
Want naast de jungle-tochten door het ongerepte regenwoud is Costa Rica ook erg bekend onder de golfsurfers en de duikers. De prachtige onderwaterwereld en de hoge golven van Costa Rica zijn behoren tot de top van Latijns-Amerika.
Wil je je Spaans combineren met vrijwilligerswerk? Dat kan natuurlijk ook. Klik hier voor meer informatie over alle vrijwilligerswerkprojecten in Costa Rica. Of neem contact op met één van onze Course Counsellors.
|
| |
|
Extra
|
Spaanse voetbalvrouwen
Als je denkt dat er alleen in Nederland het fenomeen `voetbalvrouwen´ bestaat, dan heb je het mis. In Spanje wordt er in de media ook erg graag over deze `vrouwen van´ geschreven. Welke bekende voetbalvrouw siert in Spanje op dit moment alle roddelbladen, kranten en tv-programma´s?! Dat is een goede bekende van ons Nederlanders, namelijk Sylvie van der Vaart! In Madrid doen we het niet alleen qua goede profvoetballers goed, maar dus ook met de aanhang!
Lees meer over Sylvie in de HOLA
|
| |
|
|
|
E-MAIL ONS, envíanos un email
Neem contact met ons op voor al je vragen, suggesties en opmerkingen.
AFMELDEN, darse de baja
Wil je je afmelden voor deze nieuwsbrief, klik dan hier.
|
|
|
 |
|
|
|