| |
 
|
|
|
Welkom
|
|
Bienvenidos bij de dQ-nieuwsbrief van april! Ook deze maand zijn er weer een aantal aantrekkelijke aanbiedingen, nieuwtjes en een cursus Spaans in onze nieuwsbrief te vinden. Voor meer informatie kun je altijd contact met ons opnemen. Onze course counsellors staan voor je klaar om je te helpen!
|
| |
|
dQ Nieuws
|
Persoonlijk advies Of je nu 1 week of 5 maanden een cursus Spaans wilt volgen, jong of al wat ouder bent, naar Spanje of Latijns-Amerika gaat, advies en antwoorden op vragen willen we allemaal. don Quijote heeft service hoog in vaandel staan en daarom organiseren we speciale informatiedagen:
Extra dQ informatiedag Op zaterdag 17 april organiseert don Quijote een extra informatiebijeenkomst. Tijdens deze dag zullen er presentaties over onze Spaanse bestemmingen worden gehouden en zal er een échte don Quijote leraar uit Spanje aanwezig zijn om een proefles Spaans te geven. Op deze manier weet je écht wat je kunt verwachten als je straks met ons op reis gaat! Naast onze dQ-medewerkers zullen er ook oud-cursisten aanwezig zijn, samen zullen we je zo goed mogelijk proberen te helpen. Ben je eindexamenkandidaat? Informeer je dan op deze dag over onze speciale annuleringsgarantie voor eindexamenkandidaten, de populaire startdata en ontmoet eventuele toekomstige klasgenoten! En wanneer je je op de dag zelf inschrijft voor een cursus van 12 weken of langer bij een don Quijote school ontvang je 10% korting op het cursusgeld! Surf naar www.donquijote.nl/infodag voor meer informatie en het programma!
Informatieavonden Voor alle Spanje liefhebbers is er elke eerste donderdag van de maand een informatieavond op het kantoor in Rotterdam. Op deze informatieavonden kun je kennis maken met de dQ-medewerkers en oud-cursisten. Zij kunnen je alles vertellen over een taalreis naar Spanje; van de cursus en huisvesting tot de activiteiten en de steden. En wanneer je tijdens één van deze informatieavonden een cursus van 12 weken of langer bij een don Quijote school boekt ontvang je een leuke korting op de cursuskosten!
Individuele afspraak Wanneer je liever één-op-één met één van onze Course Counsellors je plannen wilt doornemen is dit natuurlijk ook mogelijk. Neem dan contact met ons op om een afspraak te maken. Daarnaast kun je uiteraard ook altijd telefonisch met al je vragen bij ons terecht!
|
| |
|
Aanbiedingen en acties
|
10% korting Zomerkampen Boek vóór 29 april een dQ-Zomerkamp van 4 weken en ontvang 10% korting! Geldig voor onze Zomerkampen in de volgende steden: Barcelona, Granada, Madrid, Marbella, Salamanca, Sevilla, Tenerife en Valencia. Voorwaarden: Zomerkamp i.c.m. huisvesting. Volledige betaling dient voor 29 april voldaan te zijn.
Gratis Conversatie Cursus bij boeking van een dQ-Zomerkamp! Boek nu voor uw kind een dQ-Zomerkamp van 4 weken en ontvang zelf een Conversatie Cursus van 1 week gratis! Geldig voor onze Zomerkampen in de volgende steden: Barcelona, Madrid, Marbella, Salamanca, Sevilla, Valencia en Tenerife. De Conversatie Cursus vindt plaats tijdens het Zomerkamp.
50% korting op 2-persoonskamer in Barcelona & Madrid! Wanneer je nu een cursus Spaans voor in de maand juni in Barcelona en/of Madrid boekt en kiest voor huisvesting in een 2-persoonskamer in een studentenflat krijg je 50% korting!
25% korting D.E.L.E. voorbereidingscursus in Valencia Boek nu vóór 15 april de D.E.L.E. voorbereidingscursus van 4 weken in Valencia en ontvang 25% korting op het cursusgeld! Voorwaarden: alleen geldig i.c.m. don Quijote huisvesting!
20% korting op je verblijf in de Residencia in Barcelona
De don Quijote residencia op de Gran Via in Barcelona wordt gerenoveerd, zodat we je verblijf in dit historische gebouw daar binnenkort nog comfortabeler kunnen maken. Wanneer je vóór 30 april 2010 boekt, krijg je 20% korting op de huisvestingskosten!
Korting voor don Quijote-leden! don Quijote wil graag iedereen die lid is van de don Quijote community bedanken voor zijn/haar lidmaatschap!! Iedereen die voor 30 april 2010 via zijn of haar leden-account online een cursus boekt, hoeft geen inschrijfgeld te betalen. Alleen geldig voor cursussen bij dQ scholen in Spanje en Mexico. Barcelona, Madrid, Granada, Salamanca, Valencia, Tenerife en Guanajuato.
Speciaal voor oud-cursisten van don Quijote Voor mensen die meerdere cursussen bij ons volgen doen we natuurlijk graag iets extra´s. Bij je nieuwe inschrijving geven we de inschrijfkosten cadeau.
Kijk hier voor meer informatie over de lopende aanbiedingen en de voorwaarden.
|
| |
|
Taalreistips
|
Spaans voor het leven Voor iedereen die maar niet genoeg kan krijgen van Spanje heeft don Quijote dé cursus: Spaans voor het leven!
Met deze cursus volg je de Intensieve of Superintensieve cursus voor 12 weken of langer: wekelijks heb je 20 of 30 uur les, plus nog eens 5 cultuururen gratis.
We noemen deze cursus “Spaans voor het leven” omdat je dankzij je lange verblijf in Spanje of Latijns-Amerika er zeker van bent dat je de rest van je leven profijt blijft hebben van je Spaans.
Je kunt bij bijna alle scholen elke maandag starten met je intensieve cursus. Voor de Superintensieve cursus kun je als complete beginner alleen elke eerste maandag van de maand starten, wanneer je al kennis van de Spaanse taal hebt kun je wel elke maandag starten bij één van onze dQ-scholen.
Voor de mensen waar 12 weken nog niet lang genoeg is, gaat don Quijote nog een stapje verder: Semester of Academisch jaar in Spanje! Hierbij volg je gedurende 20 weken of langer de Intensieve of Superintensieve cursus Spaans bij één van de dQ bestemmingen.
Vraag één van onze Course Counsellors om meer informatie over deze langdurige cursussen!
|
| |
|
Extra
|
Het LAFF (Latin American Film Festival) beleeft van 6 t/m 14 mei 2010 haar 6e editie. Het festival vertoont de hoogtepunten van de Latijns-Amerikaanse cinema van het afgelopen jaar. Daarnaast biedt het LAFF veel ruimte voor discussies, dans en muziek. Wegens het succes van vorig jaar brengt LAFF in 2010 weer dagelijks een gratis voorstelling in de openlucht in samenwerking met CosyMo’s Solar Cinema: Nederlands eerste bioscoop op zonne-energie. Ook vertoont het festival de beste studentenfilms van de Latijns-Amerikaanse filmscholen en schenkt het dit jaar aandacht aan de 200 jarige onafhankelijkheid van verschillende Latijns-Amerikaanse landen. In het progamma Jong (in) Latijns-Amerika? ligt de nadruk op jongeren in film.
Het LAFF vindt plaats in het Louis Hartlooper Complex en op het Ledig Erf in Utrecht.
Vanaf 16 april, voorafgaand aan het festival, tourt het LAFF al door diverse Utrechtse wijken met gratis openluchtvertoningen. Na afloop van het festival gaat de openluchtbioscoop van het LAFF met een aantal films on tour door de rest van het land.
www.laff.nl
Boek vóór 30 april bij don Quijote een cursus Spaans in Latijns-Amerika en maak kans op 2 kaartjes voor het Latin American Film Festival!
Blog Tegenwoordig heeft bijna iedereen een blog, maar wist je ook al dat don Quijote er al een tijdje één heeft? http://blog.donquijote.org/ . Naast allerlei informatie over Spaans leren, kun je hier foto´s bekijken en je eigen foto´s zelf toevoegen! ¡Venga!: Neem een kijkje en meld je aan!
Hyves  Wist je al dat don Quijote Nederland een hyves heeft? Check hem nu uit: http://donquijotenl.hyves.nl/ Word nu lid van deze “Spaanse” hyves en vertel hem voort, want die don Quijote ervaringen wil je toch niet voor jezelf houden?! Hier kun je trouwens ook je mede dQ-reisgenoten ontmoeten! Want een Spaans en/of Latijns-Amerikaans avontuur is leuk, maar hoe meer zielen meer vreugd, toch?!
Facebook Als internationale organisatie kan don Quijote natuurlijk niet achterblijven, daarom hebben we naast Hyves en een eigen Blog ook Facebook! Neem nu een kijkje op http://www.facebook.com/www.donquijote.org en word lid! Hier kun je o.a. “het woord van de dag” vinden en andere leuke en interessante “weetjes”. Daarnaast kun je hier het contact onderhouden met al je Spaanse en andere internationale vrienden die je hebt gemaakt tijdens je dQ periode in Spanje/Latijns-Amerika!
Heb jij nog ideeën voor en/of opmerkingen over de dQ nieuwsbrief? Laat het ons dan weten! marketing.nl@donquijote.org
|
| |
|
|
|
E-MAIL ONS, envíanos un email
Neem contact met ons op voor al je vragen, suggesties en opmerkingen.
AFMELDEN, darse de baja
Wil je je afmelden voor deze nieuwsbrief, klik dan hier.
|
|
|
 |
|
|
|