
We hebben de beste talenscholen in Latijns-Amerika voor je geselecteerd, zodat je zeker weet dat je op een goede manier Spaans zal leren, welke bestemming je ook kiest.
Sinds de lancering van ons programma in Latijns-Amerika, met de opening van onze don Quijote school in Guanajuato (Mexico) in 2004, is ons aanbod van bestemmingen gestaag gegroeid. Vandaag de dag bieden we taalcursussen aan in meer dan 23 steden in 10 Latijns-Amerikaanse landen!
-
Dompel jezelf onder in de rijke Latijns-Amerikaanse cultuur en ontdek de prachtigste steden.
-
Algemene cursussen Spaans, vrijwilligersprogramma's, Medisch Spaans, DELE-certificaten, tango, Mexicaans koken...
-
We kunnen al je vragen beantwoorden
Het don Quijote Team bestaat uit doorgewinterde taalreizigers. We kunnen al je vragen beantwoorden en je helpen het best passende programma voor je uit te zoeken.


