We use cookies to improve the user experience of our website. Cookie Get More Information

don Quijote - Studium španelštiny ve Španelsku a v Latinské Americe

Vítejte u dona Quijota!

Pokud se rozhodnete studovat španelštinu na nekteré naší škole ve Španelsku nebo v Latinské Americe, získáte opravdu užitecné zkušenosti. U dona Quijota jsou Vaše prání našim výchozím bodem, což nám pomáhá zustat nejlepší soukromou organizací pro výuku španelského jazyka ve Španelsku a v Latinské Americe. Don Quijote má za cíl nabízet pouze kvalitu. Jedním z úspechu, na který jsme nejvíce hrdí, je skutecnost, že 50 % našich studentu prichází k donu Quijotovi díky doporucení bývalých studentu, prátel nebo kolegu.

Kurzy španelštiny

Metoda výuky

Na školách don Quijote používáme interaktivní metodu výuky založenou na praktickém ucení. To znamená, že gramatika - konec koncu, jeden z klícových stavebních kamenu každého jazyka - je probírána pokud možno pomocí praktických situací. Mluvení a aktivní používání jazyka je ohniskem neustálé interakce mezi ucitelem a studentem. Skupiny a úrovne:

Zacátecníci:
Zvládnutí základu jazyka a kultury. Schopni formulovat a pochopit krátké vety týkající se základních potreb a zdvorilostních forem.

Stredne pokrocilí:
Schopni se sami vyjádrit v každodenních situacích, možná nekdy trochu obtížne, ale obvykle spontánne a samostatne.

Pokrocilí:
Pokrocilá schopnost komunikovat i ve složitých situacích.

Velmi pokrocilí:
Odstranení malých nedostatku. Vybroušení výslovnosti a intonace. Bezproblémová komunikace s rodilými mluvcími španelštiny.

Osvedcení
Po absolvování výuky obdržíte od dona Quijota osvedcení o úcasti s uvedením, že jste absolvovali alespon 90 % výukových hodin.

Proc s donem Quijotem?

* don Quijote obdržel nekolik národních a mezinárodních pecetí kvality, patrí k mnoha profesionálním asociacím v oboru jazyku a je uveden v nejduležitejších španelských pruvodcích.

* don Quijote nabízí kurzy pro každou úroven španelštiny - od zacátecníku až po velmi pokrocilé.

* náš don Quijote je záruka english

* deláme pouze to, v cem jsme dobrí - ucíme španelštinu.

* naše služby english

* na Vaše dotazy odpovíme do 24/48 hodin.